صفحه اصلی اپی لپسی
صفحه اصلی اپی لپسی
صفحه اصلی اپی لپسی

اپی لپسی

مرکز و مرجع تخصصی صرعتشنجتومور مغزی

ما در اپی لپسی به ارائه خدمات تخصصی و جامع در زمینه صرع و تشنج می‌پردازیم. تیم اپی لپسی شامل پزشکان متخصص صرع، جراحان مغز و اعصاب، رادیولوژیست ها، روانشناسان، کارشناسان تغذیه و سایر متخصصانی است که روزانه با تعداد زیادی از مراجعه کنندگان مبتلا به صرع و تشنج در ارتباط هستند. هدف اپی لپسی تشخیص صحیح، درمان اصولی و حمایت از بیماران با به کارگیری تجهیزات مدرن و دانش روز دنیا می باشد.

تیمی از پزشکان حاذق و جراحان مجرب

اپی لپسی متخصص در درمان انواع صرع و تشنج

تیم اپی لپسی یک تیم چند رشته ای با تجربه طولانی و انواع تخصص های مرتبط با مراقبت های بهداشتی در زمینه صرع می باشد که از تازه ترین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی جهان به منظور افزایش کیفیت درمان و کنترل تشنج بیماران مبتلا به صرع استفاده می کنند. اعضای تیم ما با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و روش‌های درمانی به روز دنیا، تسریع در بهبودی بیماران را به عنوان اولین اولویت خود در نظر گرفته‌اند و حمایت از آن ها را جزو مسئولیت اجتماعی خود می دانند.

خدمات تخصصی

خدمات تخصصی صرع به منظور تشخیص دقیق، درمان صحیح و مراقبت حرفه ای از بیماران صرع شکل گرفته است. اپی لپسی با ارائه خدمات تخصصی و تجهیزات درمانی روز دنیا، برای بیمارانی که به دنبال متدهای نوین درمان صرع هستند، یک فرایند علمی و اصولی طراحی کرده است.

تیم حرفه ای

پزشکان و متخصصان اپی لپسی همگی دانش آموخته و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های ایران و جهان در حوزه بالینی و تخصصی در زمینه صرع، اعصاب و روان و جراحی مغز و اعصاب هستند که تجربه گسترده ای در زمینه تشخیص و درمان انواع صرع و تشنج دارند.

روابط بین المللی

اعضای تیم اپی لپسی با شبکه گسترده ای از پزشکان متخصص صرع، بیمارستان ها و مراکز تحقیقاتی و درمانی تخصصی در سراسر جهان همکاری دارند تا از تجربیات و امکانات بین المللی در جهت درمان بیماران مبتلا به صرع به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

بیش از ۱۰ سال سابقه حرفه ای

اپی لپسی با تکیه بر سابقه و تخصص پزشکان و جراحان مجرب و استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته، همواره میزان بالایی از موفقیت را در درمان بیماران صرع رقم می زند.

 

8500+

مورد تشخیص و درمان

700+

عمل جراحی مغز

450+

ساعت آموزش

9000+

ساعت مانیتورینگ

اپی لپسی

داستان قهرمانان صرع

زندگی بدون محدودیت

هر ساله در سراسر جهان میلیون ها نفر با انواع مختلف صرع مبارزه و تقریباً ۵۰ میلیون نفر در دنیا این بیماری را تجربه می کنند. بیشترین شیوع صرع در کشورهای در حال توسعه است و حدود ۸۰ درصد بیماران مبتلا به صرع در این کشورها زندگی می کنند. با این حال، با وجود اینکه درمان صرع و تشنج با روش های مختلفی قابل انجام است، اما همواره یک عامل مشترک در رسیدن به موفقیت و بهبود شرایط بیماران وجود دارد، و آن عامل پیروزی اراده قوی آنهاست.

همکاری با معتبرین مراکز علمی و درمانی بین المللی

اپی لپسی به واسطه همکاری با مراکز علمی و بنیادهای معتبر صرع در جهان، ارتقا کیفیت درمان بیماران مبتلا به صرع را فراهم می‌کند، از تجربیات و دانش متخصصان در سرتاسر جهان بهره‌مند می‌شود و با تقویت ارتباطات بین المللی خود تلاش می کند تا در بالاترین سطوح استاندارد به درمان بیماران بپردازد.

صفحه اصلی اپی لپسی

بنیاد و مرکز بیماری‌های مغز و اعصاب بیمارستان Adolphe De Rothschild
پاریس – فرانسه

صفحه اصلی اپی لپسی

دپارتمان تخصصی مغز و اعصاب بیمارستان hôpitaux universitaires
مارسی – فرانسه

صفحه اصلی اپی لپسی

بنیاد و مرکز تخصصی تشخیص و درمان صرع La Liga Colombiana Contra la Epilepsia
دره کائوکا – کلمبیا

صفحه اصلی اپی لپسی

کلینیک فوق تخصصی بیماری های مغز و اعصاب Cleveland Clinic
میامی – آمریکا

صفحه اصلی اپی لپسی

مرکز تخصصی مغز و اعصاب UCL Queen Square Institute of Neurology
لندن – انگلستان

صفحه اصلی اپی لپسی

دپارتمان تخصصی جراحی مغز و اعصاب دانشکده پزشکی Rutgers
نیوجرسی – آمریکا

راهنمای زندگی و آگاهی از قوانین صرع در جامعه

  • قوانین راهنمایی و رانندگی

افراد مبتلا به صرع بایستی گواهینامه رانندگی تایید شده بر اساس شرایط ویژه خود را داشته باشند، دوز داروهای ضد تشنج خود را تنظیم و در صورت بروز تشنج از رانندگی خودداری کنند …

  • قوانین بیمه و خدمات درمانی

بیماران صرع می‌توانند برای دریافت خدمات درمانی از انواع سازمان های بیمه ای از جمله تأمین اجتماعی ، خدمات درمانی و سایر بیمه های سازمانی و همچنین بیمه های تکمیلی درمان استفاده کنند …

  • قوانین تحصیلی و دانش آموزی

دانش‌آموزان ودانشجویان مبتلا به صرع مانند سایر افراد جامعه دارای حق تحصیل در مدارس عمومی و خصوصی هستند و نباید به دلیل بیماری صرع از تحصیل منع شوند …

  • قوانین حقوق و کیفری

بیماران صرع شامل قانون حمایت از حقوق بیماران و ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی مرتبط با صرع می باشند و از نظر کیفری بایستی از رعایت اصول ایمنی هنگام فعالیت‌های روزمره مطمئن باشند …

  • قوانین اجتماعی و فرهنگی

قوانین اجتماعی شامل ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره ای ویژه بیماران صرع است. آن ها دارای حقوق مساوی با سایر افراد هستند و باید در برابر هرگونه تبعیض در جامعه، مورد حمایت قرار گیرند …

صفحه اصلی اپی لپسی

روانشناسی و مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی و تقویت روحیه بیماران یک راه حل پویا و جامع می باشد که می‌تواند به بهبودی نسبی بیماران در جهت رفع مشکلات روانی و رفتاری آن‌ها منجر شود. با ارائه خدمات تخصصی، بیماران می‌توانند به خودکنترلی و ارتقای سلامت روانی خود دست یابند و کیفیت زندگی بهتری را تجربه کنند.

صفحه اصلی اپی لپسی

راهنمایی جهت تشخیص و درمان صرع

شما می توانید از طریق تلگرام در هر زمان و از هر کجا با ما در ارتباط باشید.

اخبار و مقالات تخصصی صرع

دانشنامه اپی لپسی

صرع یک بیماری مزمن نورولوژیکی است که با تکرار ناگهانی تشنج‌ها همراه است. این بیماری ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله اختلالات ژنتیکی، صدمات مغزی، عفونت‌های مغزی، عوامل شیمیایی و دارویی ایجاد شود. تشنج‌ها می‌توانند با علائم مختلفی از جمله تکانش بدن، برخورد چشم با چشم، بی‌حسی، فراموشی و یا تلفظ ناصحیح لغات بروز کنند. درمان صرع معمولاً با داروهای ضد صرع، رعایت رژیم غذایی و در موارد مقاوم به درمان از طریق جراحی صورت می‌گیرد.

صفحه اصلی اپی لپسی
0+
تعداد نظرات تایید شده

بالاترین میزان رضایت در سامانه های آنلاین سلامت

متخصصان اپی لپسی دارای امتیاز بالایی در سامانه‌های آنلاین سلامت هستند که نشان دهنده کیفیت درمان و میزان رضایت بیماران بهبود یافته است. نظرات افراد مبتلا به صرع در مورد پزشکان معالج خود می تواند راهنمای خوبی جهت تصمیم گیری باشد.