دکتر هلیا حمصیان

دکتر هلیا حمصیان

فلوشیپ فوق تخصصی اپی لپسی، متخصص بیماریهای مغز و اعصاب

کد نظام پزشکی : 135938

دکتر هلیا حمصیان با رتبه 26 در کنکور سراسری، در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد و پس از اتمام پزشکی عمومی ،دوره تخصص مغز و اعصاب را در همان دانشگاه گذراند و موفق به کسب رتبه برتر بورد تخصصی مغز و اعصاب کشور شد.
پس از آن به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان الزهرای اصفهان به مدت چهار سال مشغول طبابت و تدریس بود.
سپس دوره فلوشیپ صرع را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذراند و طی این دوره به صورت فوق تخصصی در تشخیص و درمان بیش از 300 بیمار صرع مقاوم به درمان مشارکت داشت.
دکتر بیش از پنج سال تجربه به صورت تخصصی در درمان صرع دارد و مقالات متعددی در این زمینه در مجلات معتبر دنیا به چاپ رسانده است.عمده فعالیت ایشان در زمینه روشهای تشخیصی نوع صرع ،درمان دارویی وانواع جراحیهای صرع مقاوم به درمان متمرکز است.
دکتر هلیا حمصیان جهت بروزرسانی دانش به طور مداوم در سمینارهای مختلف کشوری و بین المللی شرکت می کند وسخترانی های متعددی درراستای آموزش سایر پزشکان داشته است.
در حال حاضر ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران است و به عنوان استادیار بیماریهای مغز و اعصاب و فلوشیپ اپی لپسی در بیمارستان فیروزگر تهران مشغول خدمت به بیماران مبتلا به صرع می باشد.

شرایط و نحوه دریافت نوبت ویزیت دکتر هلیا حمصیان

 1. کلیه نوبت های دکتر هلیا حمصیان با هماهنگی قبلی و به صورت آنلاین می باشد.
 2. به راحتی از طریق فرم موجود در این صفحه یا گزینه موجود در بالای صفحه در عرض چند ثانیه می توانید یک قرار ملاقات رزرو کنید.
 3. کارشناسان اپی لپسی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و زمان ملاقات را برای شما مشخص خواهند کرد.
 4. تمامی درخواست های نوبت به صورت روزانه بررسی می شود و حتما با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا تا ۷۲ ساعت پس از ارسال درخواست مجددا اقدام به دریافت نوبت نکنید.
 5. جهت لغو درخواست ویزیت خود می توانید از طریق همین فرم و تنها با ارسال عبارت “کنسل” در بخش توضیحات نوبت خود را لغو نمایید.
 6. لطفا توجه نمایید که نوبت اخذ شده قابل انتقال به بیمار دیگر یا زمان دیگری نیست و در صورت انصراف لازم است که مجددا مراحل اخذ نوبت را طی نمایید.
 7. بیمارانی که اخیرا مورد عمل جراحی قرارگرفته اند در اولین ویزیت بعد از عمل نیازی به اخذ نوبت ندارند و با ارائه برگه خلاصه پرونده در روز مراجعه پذیرش خواهند شد.
 8. درصورت وجود بیمه درمانی، اطلاعات بیمه ای خود و یا درصورت عدم وجود آن کارت شناسایی معتبر مورد نیاز است. علاوه بر آن همراه داشتن کلیه مدارک و سوابق پزشکی بیمار الزامی است.
 9. خواهشمند است ۱۵ دقیقه قبل از نوبت تعیین شده در محل حضور داشته باشید.
 • تهران – ميدان وليعصر – خيابان به آفرين – بيمارستان فيروزگر – بخش تخصصی صرع
 • 021-82141600
 • شنبه تا چهارشنبه – ساعت ۹ الی ۱۲

ما همواره دریافت نوبت به صورت آنلاین را به شما توصیه می کنیم. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم بالا درخواست خود را ارسال نمایید. پس از پردازش و بررسی درخواست شما توسط کارشناسان اپی لپسی جهت هماهنگی در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.