دکتر فرزاد سینا

دکتر فرزاد سینا

فلوشیپ فوق تخصصی اپی لپسی، متخصص بیماریهای مغز و اعصاب

کد نظام پزشکی : 100541

عضو انجمن اپی لپسی آمریکا

عضو انجمن بین المللی اپی لپسی

دکتر فرزاد سینا متخصص مغز و اعصاب و فوق تخصص اپی لپسی با بیش از 10 سال تجربه در زمینه  تشخیص و درمان می باشد. وی مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه شهید صدوقی یزد اخذ کرده و پس از کسب رتبه برتر دوره رزیدنتی خود را در رشته مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی ایران به پایان رسانده است.

پس از اتمام طرح تخصصی، دوره تکمیلی فوق تخصصی اپی لپسی خود را در دانشگاه های UCL انگلستان   (Queen Square) در سال 2013 و سپس در سال 2015 در Cleveland Clinic واقع در اوهایو ایالات متحده گذرانده است و در ادامه مدرک فلوشیپ اپی لپسی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نموده  است. دکتر فرزاد سینا دوره های تکمیلی در زمینه جراحی کم تهاجمی اپی لپسی وsEEG را در مراکز تخصصی معتبر فرانسه شامل TIMONE MARSELLEI Hospital and ROCHILD FOUNDATION HOSPITAL  در سال های 2022 و 2023 طی کرده است و در حال حاضر به عنوان دانشیار بیماری های مغز و اعصاب و فلوشیپ اپی لپسی در بیمارستان فیروزگر تهران مشغول خدمت به بیماران می باشند.

پژوهش های دکتر فرزاد سینا

دکتر فرزاد سینا همواره به صورت فعالانه در تحقیقات مختلف مرتبط با صرع در سراسر جهان شرکت دارد و مقالات متعددی در مجلات پزشکی برجسته دنیا به چاپ رسانده است. تحقیقات او بر توسعه تکنیک های جراحی جدید در بیماران مبتلا به صرع مقاوم به درمان برای شرایط پیچیده عصبی و بهبود نتایج درمان بیمار با استفاده از داروهای ضد تشنج متمرکز است. دکتر فرزاد سینا به طور مداوم دوره های آموزشی و سمینارهای مختلف پزشکی را جهت تعمیق و به روزرسانی دانش سایر پزشکان علاقه مند به اپی لپسی برگزار می نماید.

فلسفه مراقبت از بیمار

دکتر فرزاد به دلیل رویکرد دلسوزانه و شخصی خود در مراقبت از بیمار شناخته شده است. وی با گروه  های دوره دیده اپی لپسی که شامل اساتید جراحی مغز و اعصاب، نورورادیولوژیست، نوروسایکولوژیست و متخصصان نوروژنتیک می باشند همکاری می کند تا یک برنامه درمانی حرفه ای را در جهت نیازها و اهداف درمانی بیماران برآورده نماید.

مسئولیت اجتماعی

دکتر فرزاد سینا متعهد به کمک به جامعه صرع بوده و به طور داوطلبانه و با همکاری و مشارکت خیرین تلاش می نماید تا با تامین و خرید دستگاهای پیشرفته پزشکی جهت تشخیص و درمان صرع و سیستم های مورد نیاز جهت مانیتورینگ مغزی و جراحی اپی لپسی تا حدامکان درمان بیماران صرع را تسهیل نماید تا همه مبتلایان به صرع بتوانند از خدمات دولتی بهرمند شده و شانس خود را در جهت بهبود کیفیت زندگی و کاهش حملات صرع خود افزایش دهند .

شرایط و نحوه دریافت نوبت ویزیت دکتر فرزاد سینا

 1. کلیه نوبت های دکتر فرزاد سینا با هماهنگی قبلی و به صورت آنلاین می باشد.
 2. به راحتی از طریق فرم موجود در این صفحه یا گزینه موجود در بالای صفحه در عرض چند ثانیه می توانید یک قرار ملاقات رزرو کنید.
 3. کارشناسان اپی لپسی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و زمان ملاقات را برای شما مشخص خواهند کرد.
 4. تمامی درخواست های نوبت به صورت روزانه بررسی می شود و حتما با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا تا 72 ساعت پس از ارسال درخواست مجددا اقدام به دریافت نوبت نکنید.
 5. جهت لغو درخواست ویزیت خود می توانید از طریق همین فرم و تنها با ارسال عبارت “کنسل” در بخش توضیحات نوبت خود را لغو نمایید.
 6. لطفا توجه نمایید که نوبت اخذ شده قابل انتقال به بیمار دیگر یا زمان دیگری نیست و در صورت انصراف لازم است که مجددا مراحل اخذ نوبت را طی نمایید.
 7. بیمارانی که اخیرا مورد عمل جراحی قرارگرفته اند در اولین ویزیت بعد از عمل نیازی به اخذ نوبت ندارند و با ارائه برگه خلاصه پرونده در روز مراجعه پذیرش خواهند شد.
 8. درصورت وجود بیمه درمانی، اطلاعات بیمه ای خود و یا درصورت عدم وجود آن کارت شناسایی معتبر مورد نیاز است. علاوه بر آن همراه داشتن کلیه مدارک و سوابق پزشکی بیمار الزامی است.
 9. خواهشمند است ۱۵ دقیقه قبل از نوبت تعیین شده در محل حضور داشته باشید.
 • تهران – ميدان وليعصر – خيابان به آفرين – بيمارستان فيروزگر – بخش تخصصی صرع
 • 021-82141600
 • شنبه تا چهارشنبه – ساعت ۹ الی ۱۲

ما همواره دریافت نوبت به صورت آنلاین را به شما توصیه می کنیم. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم بالا درخواست خود را ارسال نمایید. پس از پردازش و بررسی درخواست شما توسط کارشناسان اپی لپسی جهت هماهنگی در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.