دکتر سید وحید حیدری

دکتر سید وحید حیدری

فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات – جراحی تشنج

کد نظام پزشکی : 105006

دکتر سید وحید حیدری با رتبه 14 در کنکور سراسری، در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد و بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی و گذراندن دوره طرح پزشکی عمومی، دوره تخصصی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات را در دانشگاه علوم پزشکی ایران به اتمام رساند. سپس دوره فلوشیپ فوق تخصص خود را با تاکید بر جراحی تشنج و جراحی مغز و اعصاب کودکان و جراحی اندوسکوپیک ، در بیمارستان مرکز طبی دانشگاه علوم پزشکی تهران، به پایان رساند.

دوره های تکمیل و گواهینامه های دکتر وحید حیدری

دکتر وحید حیدری دوره‌های تکمیلی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات را در مراکز معتبر کشور کانادا و فرانسه گذرانده است و موفق به دریافت گواهینامه از مراکز زیر شده است :

 • Minimally Invasive Epilepsy Surgery
  Foundation Adolphe de Rothschild Hospital, Paris, France (2023)
 • SEEG Course for Epilepsy Surgery
  Marseille University Hospital Timone, Marseille, France (2023)
  Functional and Epilepsy Surgery Diploma
  Toronto Western Hospital
  University of Toronto, Ontario, Canada (2017)
 • Pediatric Neurosurgery Diploma
  Sickkids Hospital
  University of Toronto, Ontario, Canada (2016)

جراحی های تخصصی و پیشرفته دکتر وحید حیدری

دکتر وحید حیدری از سال 1396 به عنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی ایران در بیمارستان های فیروزگر و محب کوثر مشغول به فعالیت می باشد و عمل های جراحی موفقیت آمیز متعددی را در زمینه بیماری های مغز و ستون فقرات از جمله موارد زیر انجام داده است:

 • جراحی پیشرفته تشنج و صرع مقاوم به درمان دارویی
 • جراحی تومورهای مغز
 • جراحی تومور هیپوفیز به روش اندوسکوپیک و میکروسکوپیک
 • جراحی تومورهای نخاع
 • جراحی دیسک و تنگی کانال ستون فقرات
 • جراحی ناهنجاری های مادرزادی مغزی و ستون فقرات کودکان
  جراحی هیدروسفالی کودکان به روش اندوسکوپیک
 • جراحی پلاستیک بدشکلی های جمجمه یا کرانیوسینوستوزیس در کودکان به روش اندوسکوپیک یا باز

زمینه کاملا فوق تخصصی فعالیت دکتر حیدری، جراحی تشنج می باشد که از چندین سال قبل با کمک تیم پزشکی و تجهیزات لازم، برای اولین بار به صورت کاملا پیشرفته و مدون در ایران شروع شده است و خوشبختانه در این مدت بیماران زیادی که تشنج آنها با درمان های دارویی قابل کنترل نبوده است را به وسيله روش‌های جدید جراحی، درمان نموده است.

شرایط و نحوه دریافت نوبت ویزیت دکتر سید وحید حیدری

 1. کلیه نوبت های دکتر سید وحید حیدری با هماهنگی قبلی و به صورت آنلاین می باشد.
 2. به راحتی از طریق فرم موجود در این صفحه یا گزینه موجود در بالای صفحه در عرض چند ثانیه می توانید یک قرار ملاقات رزرو کنید.
 3. کارشناسان اپی لپسی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و زمان ملاقات را برای شما مشخص خواهند کرد.
 4. تمامی درخواست های نوبت به صورت روزانه بررسی می شود و حتما با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا تا ۷۲ ساعت پس از ارسال درخواست مجددا اقدام به دریافت نوبت نکنید.
 5. جهت لغو درخواست ویزیت خود می توانید از طریق همین فرم و تنها با ارسال عبارت “کنسل” در بخش توضیحات نوبت خود را لغو نمایید.
 6. لطفا توجه نمایید که نوبت اخذ شده قابل انتقال به بیمار دیگر یا زمان دیگری نیست و در صورت انصراف لازم است که مجددا مراحل اخذ نوبت را طی نمایید.
 7. بیمارانی که اخیرا مورد عمل جراحی قرارگرفته اند در اولین ویزیت بعد از عمل نیازی به اخذ نوبت ندارند و با ارائه برگه خلاصه پرونده در روز مراجعه پذیرش خواهند شد.
 8. درصورت وجود بیمه درمانی، اطلاعات بیمه ای خود و یا درصورت عدم وجود آن کارت شناسایی معتبر مورد نیاز است. علاوه بر آن همراه داشتن کلیه مدارک و سوابق پزشکی بیمار الزامی است.
 9. خواهشمند است ۱۵ دقیقه قبل از نوبت تعیین شده در محل حضور داشته باشید.
 • تهران – میدان ونک – ضلع جنوب غربی چهار راه جهان کودک – پلاک 34 – واحد 401

 • 09909411094

 • شنبه و دوشنبه – ساعت 19 الی 22

ما همواره دریافت نوبت به صورت آنلاین را به شما توصیه می کنیم. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم بالا درخواست خود را ارسال نمایید.

در صورتی که تا 24 ساعت پس از ارسال درخواست تماسی جهت هماهنگی دریافت نکردید لطفا با شماره 09909411094 تماس گرفته و نام درخواست دهنده و زمان ارسال درخواست از طریق سایت اپی لپسی را ذکر نمایید.