دکتر راضیه صالحیان اپی لپسی

دکتر راضیه صالحیان

فوق تخصص طب روان تنی (سایکوسوماتیک)

کد نظام پزشکی : 63370

سوابق تحصیلی و علمی

دکتر راضیه صالحیان متخصص روانپزشکی و فلوشیپ طب روان تنی (Psychosomatic Medicine) با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه  تشخیص و درمان انواع اختلالات روانپزشکی می باشند. وی مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال ۱۳۷۶ اخذ کرده اند و تحصیلات تخصصی خود در رشته روانپزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال ۱۳۸۷ به پایان رسانده اند.

دکتر راضیه صالحیان پس از اتمام دوران تخصص سالها به فعالیت حرفه ای در بخشهای مختلف دولتی (بیمارستانها و مراکز درمانی)، خصوصی و صنعتی پرداخته است.

دکتر صالحیان دوره تکمیلی فلوشیپ روان تنی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ گذرانده اند و با درجه عالی مدرک فلوشیپ طب روان تنی را از این دانشگاه اخذ کرده اند. دکتر  صالحیان همچنین مدرک فلوشیپ طب جنسی (Sexual Medicine) را در سال ۲۰۱۴ از انجمن بین المللی طب جنسی International Society for Sexual Medicine (ISSM) اخذ کرده اند و در سال های اخیر به عنوان هیات علمی گروه روانپزشکی در زمینه طب روان تنی در بیمارستان رسول اکرم تهران مشغول خدمت به بیماران و آموزش دستیاران روانپزشکی و دانشجویان پزشکی می باشند.

پژوهش ها

دکتر صالحیان همواره به صورت فعالانه در تحقیقات مختلف مرتبط با موضوعات روانشناختی و روانپزشکی و بویژه طب روان تنی فعالیت پژوهشی داشته اند و مقالات متعددی در مجلات پزشکی برجسته ایرانی و خارجی دارند. قسمتی از تحقیقات ایشان در رابطه با بررسی تشخیصی و درمانی بیمارانی است که شکایات نورولوژیک دارند و به متخصصین مغز و اعصاب مراجعه می کنند.

دکتر راضیه صالحیان به طور مداوم در کنفرانس ها، سمینارها و وبینارهای مختلف سخنرانی داشته و در جهت بروز رسانی دانش پزشکان رشته های مختلف جدید ترین موارد علمی را ارائه می نمایند.

رویکرد حرفه ای

دکتر صالحیان به دلیل رویکرد چند وجهی و توجه به ابعاد جسمی، روانی و اجتماعی در تشخیص و درمان بیماریها با اساتید و متخصصان سایر رشته های تخصصی شامل متخصصین مغز و اعصاب، جراحان مغز و اعصاب، متخصصین داخلی، قلب، گوارش، زنان، ارتوپدی، جراحی عمومی و سایر رشته های تخصصی و فوق تخصصی همکاری و به بیماران ارجاعی از طرف این متخصصین مشاوره تخصصی می دهند تا یک برنامه درمانی جامع حرفه ای که در بر گیرنده مسائل روانشناختی مربوط به بیماری جسمی نیز هست را در جهت رفع مشکلات بیماران برنامه ریزی و پیشنهاد نمایند.

شرایط و نحوه دریافت نوبت ویزیت دکتر راضیه صالحیان

  1. کلیه نوبت های دکتر راضیه صالحیان با هماهنگی قبلی و به صورت آنلاین می باشد.
  2. به راحتی از طریق فرم موجود در این صفحه یا گزینه موجود در بالای صفحه در عرض چند ثانیه می توانید یک قرار ملاقات رزرو کنید.
  3. کارشناسان اپی لپسی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و زمان ملاقات را برای شما مشخص خواهند کرد.
  4. تمامی درخواست های نوبت به صورت روزانه بررسی می شود و حتما با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا تا ۷۲ ساعت پس از ارسال درخواست مجددا اقدام به دریافت نوبت نکنید.
  5. جهت لغو درخواست ویزیت خود می توانید از طریق همین فرم و تنها با ارسال عبارت “کنسل” در بخش توضیحات نوبت خود را لغو نمایید.
  6. لطفا توجه نمایید که نوبت اخذ شده قابل انتقال به بیمار دیگر یا زمان دیگری نیست و در صورت انصراف لازم است که مجددا مراحل اخذ نوبت را طی نمایید.
  7. بیمارانی که اخیرا مورد عمل جراحی قرارگرفته اند در اولین ویزیت بعد از عمل نیازی به اخذ نوبت ندارند و با ارائه برگه خلاصه پرونده در روز مراجعه پذیرش خواهند شد.
  8. درصورت وجود بیمه درمانی، اطلاعات بیمه ای خود و یا درصورت عدم وجود آن کارت شناسایی معتبر مورد نیاز است. علاوه بر آن همراه داشتن کلیه مدارک و سوابق پزشکی بیمار الزامی است.
  9. خواهشمند است ۱۵ دقیقه قبل از نوبت تعیین شده در محل حضور داشته باشید.

مشاوره جهت تشخیص درمان و راهنمایی های مفید

اگر به دنبال درمان صرع خود با جدیدترین روش های درمانی روز دنیا هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. تیم اپی لپسی شما را راهنمایی خواهد کرد که چگونه می‌توانید بهترین گزینه های درمانی را انتخاب کنید. همچنین ما می‌توانیم مشاوره ها و توصیه هایی در مورد نحوه مصرف داروهای ژنریک، رعایت رژیم غذایی مناسب، استفاده از بیمه درمانی و غیره بدهیم. هدف اپی لپسی این است که برای همه افراد مبتلا به صرع، درمانی با کیفیت بالاتر و در عین حال هزینه کمتر فراهم نماید. به همین دلیل، ما همواره به دنبال بهترین راه حل ها جهت درمان بیماران خواهیم بود.