پزشکان ما اپی لپسی

پزشکان حاذق و جراحان مجرب صرع

پزشکان متخصص درمان صرع

تیم درمانی اپی لپسی متشکل از متخصصان چند رشته ای است شامل متخصصان اعصاب، جراحان مغز و اعصاب، متخصصان تصویربرداری، کارشناسان تغذیه، روانشناسان و سایر متخصصان حوزه صرع و تشنج می باشند. همه اعضای تیم اپی لپسی دانش آموخته و فارغ التحصیل برترین دانشگاه های ایران و جهان و دارای تجربه ای گسترده در زمینه تشخیص و درمان انواع صرع هستند.

حرفه ای ترین و مجرب ترین متخصصان درمان صرع

تیم متخصص اپی لپسی با تجربه و دانش عمیق خود در زمینه صرع، به صورت تمام وقت به تشخیص و درمان تخصصی بیماران مبتلا به صرع می پردازند. اعضای تیم ما با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و روش‌های درمانی روز دنیا، بهبودی بیماران را به عنوان اولین اولویت خود در نظر گرفته‌اند و با توجه به مشکلات جسمی، روانی و اجتماعی که همواره با میتلایان به صرع همراه است، با متخصصان سایر رشته های پزشکی همچون روانپزشکان، متخصصان تغذیه و داروسازان به صورت مداوم و نزدیک همکاری دارند تا با تسریع در روند درمان به کاهش حملات تشنجی بیماران تا حد امکان کمک کنند.

پزشکان ما اپی لپسی

دکتر سید وحید حیدری

فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات – جراحی تشنج

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران

دکتر هلیا حمصیان

دکتر هلیا حمصیان

فلوشیپ فوق تخصصی اپی لپسی، متخصص بیماریهای مغز و اعصاب

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران

پزشکان ما اپی لپسی

دکتر فرزاد سینا

فلوشیپ فوق تخصصی اپی لپسی، متخصص بیماریهای مغز و اعصاب

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران

پزشکان ما اپی لپسی

دکتر محمد قدیری وصفی

روانپزشک

دانشیار روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران

پزشکان ما اپی لپسی

دکتر راضیه صالحیان

روانپزشک، فوق تخصص طب روان تنی (سایکوسوماتیک)

هیئت علمی روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران

0+
تعداد نظرات تایید شده

میانگین امتیاز متخصصین ما در سامانه های آنلاین سلامت

متخصصان صرع اپی لپسی تاکنون میانگین امتیازات بسیار بالایی در سامانه های آنلاین سلامت کسب کرده اند که نشان دهنده تجربه، تخصص و کیفیت خدماتی است که متخصصان اپیلسی به بیماران خود ارائه می‌دهند و منجر به رضایت بالای آنان تا به امروز شده است. شما می توانید نظرات سایر بیماران و میزان رضایت آن ها را از متخصصان اپی لپسی در سامانه های آنلاین سلامت مشاهده کنید و سپس با اطمینان کامل و خیال آسوده در مورد روند درمان خود و عزیزانتان تصمیم بگیرید.