درباره ما اپی لپسی

مرجع تخصصی صرع

درباره اپی لپسی

اپی لپسی به ارائه خدمات کاملا تخصصی در زمینه صرع و تشنج می‌پردازد. تیم اپی لپسی شامل پزشکان فوق تخصص صرع، جراحان حاذق و مجرب مغز و اعصاب و همچنین رادیولوژیست ها و روانپزشکان حرفه ای است که سال ها با بیماران مبتلا به صرع و تشنج روبرو بوده اند. ما در اپی لپسی به تلاش جهت ارائه بهترین راهکارها و خدمات پزشکی به منظور کنترل و درمان انواع مختلف صرع با استفاده از بهترین فناوری ها و تجهیزات پزشکی و بر پایه دانش روز دنیا متعهد هستیم.

درباره اپی لپسی بیشتر بدانید …

اپی لپسی متشکل از یک تیم چند رشته ای از متخصصان شامل متخصصان صرع، جراحان مغز و اعصاب، متخصصان تصویربرداری، کارشناسان تغذیه، روانشناسان مجرب و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مرتبط با صرع می باشد. ما بر مبنای جدیدترین تحقیقات و درمان ها روز دنیا در جهت کمک به بیمارانمان به منظور کنترل تشنج آن ها بهره می بریم.

تیم اپی لپسی یکی از مجرب ترین و تخصصی ترین تیم های درمانی در حوزه صرع و تشنج در منطقه است که با دارا بودن تجهیزات پزشکی و فضای مناسب و همچنین رویکردی همراه با دانش روز دنیا، بهترین خدمات درمانی را برای بیماران مبتلا به صرع فراهم می‌کند و از طریق جدیدترین متدهای درمانی منجر به بهبود کیفیت زندگی افراد مبتلا به صرع خواهد شد.

مجموعه اپی لپسی به عنوان یک تیم متحد و هماهنگ برای ارائه بهترین راهکارهای پزشکی به بیماران مبتلا به صرع با یکدیگر همکاری می کنند. تیم ما از تجربه و تخصص خود در برابر مشکلات مربوط به صرع استفاده می کند تا بتواند بیماران خود را به بهترین نحو و با کمترین ریسک های ممکن درمان کند.

اعضای اپی لپسی با استفاده از به روزترین تجهیزات پزشکی و بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا، همواره به دنبال بهبود روش های درمانی و کاهش آسیب های جانبی برای بیماران است. اپی لپسی در تمام مراحل شناسایی و درمان بیماران، از شناخت دقیق و عمیقی از بیماری صرع برخوردار است و با ارائه مشاوره های اختصاصی و برنامه ریزی شده به بیماران مبتلا به صرع خدمات تخصصی ارائه می دهد.

ما می دانیم که صرع می تواند یک بیماری چالش برانگیز باشد، اما معتقدیم که افراد مبتلا به صرع همچنان می توانند زندگی سالم و پرباری داشته باشند. ما متعهد به ارائه پشتیبانی و آموزش به بیماران و خانواده هایشان هستیم و همواره کلاس ها، گروه های حمایتی و سایر منابع آموزشی را ارائه می دهیم تا به بیماران کمک کنیم با مشکلات صرع خود راحت تر زندگی کنند.

درباره ما اپی لپسی

2500+

تشخیص و درمان تخصصی

انواع درمان های پیشرفته و تخصصی

600+

جراحی صرع مقاوم به دمان

انواع جراحی های تخصصی صرع و تشنج

٪98+

نرخ تشخیص صحیح بیماری

تشخیص دقیق نوع صرع و نحوه درمان

٪96+

میزان رضایت بیماران

رضایت از میزان بهبودی و پروسه درمان

درباره ما اپی لپسی

اهداف و مأموریت های اپی لپسی

مأموریت ما کمک به افراد مبتلا به صرع و خانواده های آن ها و همچنین مبارزه با چالش‌های زندگی بیماران از طریق دنبال کردن راهبردی علمی در جهت بهبود کیفیت درمان این افراد می باشد.
یکی از اهداف اپی لپسی تشکیل یک تیم تخصصی در زمینه خدمات تشخیصی و درمانی صرع است که منجر به بهبود ارائه خدمات حرفه ای به این گروه از بیماران می گردد. این مرکز می‌تواند با ارائه خدمات پزشکی و درمانی حرفه ای، رضایت بیماران را افزایش دهد و کیفیت زندگی آن‌ها را بهبود ببخشد.

اپی لپسی بر اساس سابقه طولانی در زمینه تشخیص و درمان صرع از دسترسی به فناوری‌های پیشرفته درمانی برخوردار است. این مرکز به واسطه روابط بین المللی خود می‌تواند از درمان‌های نوین و جدیدتری در این حوزه استفاده کند که منجر به کاهش عوارض جانبی در طول درمان می شود.

به منظور بهبود زندگی بیماران مبتلا به صرع، آموزش و پشتیبانی مناسب بسیار موضوع حائز اهمیتی است. اپی لپسی به عنوان مرجع تخصصی صرع می تواند برنامه‌های آموزشی مناسبی را برای بیماران و خانواده‌های آنان طراحی و ارائه کند.

بیشتر افراد جامعه اطلاعات کافی درباره صرع ندارند و این باعث می‌شود که بیماران مبتلا به صرع و تشنج در جامعه با مشکلات زیادی مواجه شوند. مرجع تخصصی صرع، می‌تواند به ترویج آگاهی و ارتقای سطح دانش جامعه درباره این بیماری نقش بسیار موثری داشته باشد.

این همکاری ها به ما کمک می کند تا از جدیدترین تحقیقات و درمان ها در مورد صرع آگاه شویم و آنها را در مراقبت از بیماران خود اعمال کنیم. ما همچنین می توانیم از این همکاری ها در جهت اعزام بیماران با شرایط خاص به خارج از کشور استفاده کنیم.

همکاری با معتبرین مراکز علمی و درمانی بین المللی

اپی لپسی از طریق همکاری و هماهنگی با مراکز علمی و درمانی معتبر جهان، بهبود کیفیت مراقبت و درمان بیماران مبتلا به صرع را فراهم می‌کند، از تجربیات و دانش بنیادها و مراکز برتر صرع در جهان بهره‌مند شده و ارتباطات بین المللی را تقویت می‌کنیم تا بهبود وضعیت بیماران صرع در کشور را در بالاترین سطح استانداردها به دست آوریم.

درباره ما اپی لپسی

بنیاد و مرکز بیماری‌های مغز و اعصاب بیمارستان Adolphe De Rothschild
پاریس – فرانسه

درباره ما اپی لپسی

دپارتمان تخصصی مغز و اعصاب بیمارستان hôpitaux universitaires
مارسی – فرانسه

درباره ما اپی لپسی

بنیاد و مرکز تخصصی تشخیص و درمان صرع La Liga Colombiana Contra la Epilepsia
دره کائوکا – کلمبیا

درباره ما اپی لپسی

کلینیک فوق تخصصی بیماری های مغز و اعصاب Cleveland Clinic
میامی – آمریکا

درباره ما اپی لپسی

مرکز تخصصی مغز و اعصاب UCL Queen Square Institute of Neurology
لندن – انگلستان

درباره ما اپی لپسی

دپارتمان تخصصی جراحی مغز و اعصاب دانشکده پزشکی Rutgers
نیوجرسی – آمریکا

درباره ما اپی لپسی

استانداردهای بین المللی

در اپی لپسی، ما متعهد به ارائه بالاترین استانداردهای مراقبت های پزشکی هستیم. ما معتقدیم که بیماران صرع شایسته دریافت خدمات با کیفیت هستند، به همین منظور متعهد به ارائه بهترین روش های درمانی ممکن به بیماران خود می باشیم.

  • استفاده از تجهیزات و فناوری های پزشکی پیشرفته: تیم اپی لپسی از تجهیزات و فناوری های پزشکی پیشرفته برای ارائه مراقبت های موثر و دقیق برخوردار است. این تجهیزات به ما امکان می دهد تا نوع صرع وشدت تشنج بیماران خود را به طور صحیح و ایمن تشخیص دهیم و درمان کنیم.
  • ارائه مراقبت های ویژه: اپی لپسی یک محیط راحت و آرام بخش را برای بیماران خود فراهم می کند تا بتوانند با خیال راحت و بدون نگرانی درمان شوند.
  • احترام به حقوق و حریم خصوصی بیماران: ما متعهد به احترام به حقوق و حریم خصوصی بیماران خود هستیم. ما هرگز بدون رضایت بیمار اطلاعات پزشکی او را به اشتراک نمی گذاریم و به بیماران خود اجازه می دهیم تا در تصمیم گیری های مربوط به مراقبت های پزشکی خود مشارکت داشته باشند.
  • آموزش بیمار در مورد وضعیت پزشکی و گزینه های درمانی: ما معتقدیم که بیماران باید از وضعیت پزشکی خود و گزینه های درمانی موجود مطلع باشند و به بیماران خود آموزش می دهیم چگونه در تصمیم گیری های مربوط به نحوه مراقبت و درمان خود مشارکت کنند.
  • همکاری با سایر متخصصان و مراکز درمانی: تیم اپی لپسی در جهت تسریع فرایند درمان و افزایش رضایت بیماران خود با سایر متخصصان و مراکز درمانی صرع در جهان همکاری می کند تا بهترین راهکارها و روش های درمانی ممکن را در اختیار آن ها قرار دهد.