خدمات ما اپی لپسی

تشخیص دقیق و درمان تخصصی صرع

خدمات تخصصی صرع

مجموعه خدمات تخصصی صرع به منظور تشخیص دقیق، درمان پیشرفته و مراقبت حرفه ای از بیماران صرع شکل گرفته است. اپی لپسی با ارائه خدمات تخصصی و تجهیزات درمانی روز دنیا، برای بیمارانی که به دنبال متدهای نوین درمان صرع هستند، یک فرایند حرفه ای طراحی کرده است. تیم اپی لپسی خدمات متنوعی از جمله معاینات و مانیتورینگ های حرفه ای، درمان های تخصصی و جراحی های پیشرفته، توصیه های تخصصی در مورد چگونگی کنترل علائم صرع و تشنج، نحوه استفاده از داروهای ضدصرع، روش‌های رفع تنش و اضطراب بیماران، مشاوره‌های روانی، رژیم غذایی و سایر خدمات تخصصی مرتبط با بیماری صرع را ارائه می دهد.

چرا خدمات تخصصی اپی لپسی؟!

دلایل گوناگونی برای مراجعه به اپی لپسی به عنوان تخصصی ترین تیم درمان صرع وجود دارد. اعضای اپی لپسی توسط تیم‌های پزشکی و سایر متخصصانی که دانش و تجربه طولانی در زمینه صرع دارند تشکیل شده‌ است که هدف آن ارتقای کیفیت درمان و زندگی بیماران مبتلا به صرع است. از نظر ما دلایل اصلی برای مراجعه به تیم اپی لپسی و دریافت خدمات صرع عبارتند از:

۱. تخصص پزشکان: پزشکان، جراحان و سایر متخصصان اپی لپسی، دارای تخصص و تجربه طولانی در زمینه صرع و انواع تشنج هستند و به همین دلیل مشکلات بیماران را با دقت بیشتر و با تمرکز بر روی علائم صرع به درستی تشخیص داده و قاعدتا درمان مناسب‌تری را برای بیماران تجویز خواهند کرد.

۲. فناوری و تجهیزات پیشرفته: تیم اپی لپسی از تجهیزات پیشرفته‌ و مدرن روز دنیا برای تشخیص و درمان صرع استفاده می‌کند که موجب تسریع در فرایند درمان و کاهش تعداد تشنج‌ها در آینده خواهد شد.

۳. تحقیقات و بررسی‌های علمی: اپی لپسی به دلیل تمرکز ویژه بر روی صرع و همکاری با مراکز بین المللی، همواره بر اساس تحقیقات علمی جدید در زمینه تشخیص و درمان صرع و متدهای پیشرفته تر به کنترل انواع تشنج می پردازد.

۴. پشتیبانی و مراقبت مستمر: تیم تخصصی اپی لپسی به بیماران صرع پشتیبانی و توصیه های درمانی مستمری را ارائه می‌دهد که بیماران بتوانند در طول زمان کنترل تشنج‌های خود را بهبود ببخشند.

تشخیص دقیق
مهمترین عامل درمان بیماران مبتلا به صرع
درمان تخصصی
استفاده از به روزترین متدهای جهانی
پیشگیری و مراقبت
مانیتورینگ حرفه ای و ویزیت های دوره ای
تجهیزات پزشکی مدرن
به کارگیری جدیدترین فناوری های پزشکی
مشاوره های روانی و تغذیه
روان درمانی و رژیم های غذایی منحصر به فرد
خدمات ما اپی لپسی

خدمات تشخیصی صرع

خدمات تشخیص صرع شامل بررسی تاریخچه پزشکی بیمار، انجام آزمایشات مختلف تصویربرداری مغزی و بررسی سایر علائم و نشانه‌های بیماری می‌شود. این خدمات به پزشکان کمک می‌کنند تا نوع و شدت صرع را بهتر تشخیص دهند و در نتیجه درمانی دقیقا متناسب با هر بیمار را تجویز کنند. تشخیص صحیح صرع می‌تواند به بیماران کمک کند تا علاوه بر کاهش عوارض جانبی این بیماری از عوارض بیشتر ناشی از حملات تشنجی جلوگیری کنند و روند بهبودی خود را تسریع ببخشند. ارائه این خدمات تخصصی، نیازمند پزشکان و متخصصان صرع با تجربه و هماهنگ با دانش روز و همینطور دارای مهارت لازم جهت تشخیص دقیق بیماری می باشد. علاوه بر آن دسترسی به تجهیزات پزشکی پیشرفته به منظور کاهش خطا در فرایند تشخیص و درمان در این فرایند بسیار حائز اهمیت است.

  • بررسی تاریخچه پزشکی

  • آزمایش‌های تصویربرداری مغزی

  • مانیتورینگ های لحظه ای و پیشرفته

خدمات درمانی و جراحی صرع

خدمات درمانی صرع شامل مجموعه‌ای از خدمات تخصصی پزشکی است که به منظور کاهش تعداد و شدت تشنج‌ها و بهبود کیفیت زندگی بیمار ارائه می‌شود. علاوه بر داروهای ضد صرع، رژیم غذایی خاص و درمان‌های جانبی مانند روان درمانی، تمرینات فیزیکی و درمان‌های تکمیلی که می‌تواند در بهبود شرایط بیمار مفید باشد در برخی از موارد که مصرف داروهای ضدصرع منجر به کاهش حملات تشنجی در بیمار نشود، جراحی صرع می‌تواند به عنوان تنها راه حل و یا بهترین شیوه درمان برای فرد در نظر گرفته شود. در حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد از افراد مبتلا به صرع که تحت عمل جراحی قرار می گیرند، تشنج های آن ها پس از جراحی متوقف شده یا به طور قابل توجهی کاهش می یابد. با این حال، درمان مناسب با توجه به نوع و شدت تشنج‌ها، علائم و نشانه‌های بیماری و وضعیت کلی بیمار تعیین خواهد شد.

  • درمان های دارویی

  • جراحی صرع

  • درمان‌های تکمیلی

خدمات ما اپی لپسی
خدمات ما اپی لپسی

خدمات مراقبتی صرع

مراقبت‌های پس از درمان صرع شامل پیگیری های منظم از طریق پزشک معالج، مصرف داروهای تجویز شده با دقت و به صورت منظم، رعایت رژیم غذایی مناسب، ورزش های مناسب با وضعیت جسمی بیمار و پشتیبانی و حمایت های خانواده و دوستان می‌باشد. رعایت دستورالعمل پزشک و مصرف داروهای ضدصرع به صورت منظم می‌تواند به کنترل تشنج‌های بیمار و کاهش قابل توجه آن کمک کند. از شوی دیگر رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش های توصیه شده می‌تواند شدت و دوره تشنج‌های بیمار را به طور محسوسی کاهش دهد. حمایت خانواده و دوستان نیز در کنار سایر روش ها عامل بسیار کلیدی در افزایش اعتماد به نفس بیماران است تا با شرایط جسمی و تشنج‌های خود بهتر مقابله کنند.

  • پیگیری و ویزیت های دوره ای
  • رژیم غذایی اختصاصی
  • تراپی و مشاوره های روانی

  • ورزش و فعالیت بدنی منظم

همکاری با معتبرترین مراکز تخصصی تشخیص و درمان صرع

صرع یک بیماری مزمن و جدی است که می‌تواند بر کیفیت زندگی افرد تأثیر بگذارد. درمان صرع اغلب شامل مصرف داروهای ضدتشنج و تغییر در سبک زندگی فرد می‌شود. با این حال، در برخی موارد، درمان با داروها به اندازه کافی جوابگو نیست و باید به روش‌های درمانی دیگری، مانند جراحی صرع، روی آورد. در این شرایط همکاری با مراکز و تیم های پزشکی تخصصی تشخیص و درمان صرع می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین راهکارهای بهبود درمان و کیفیت زندگی بیماران، مطرح شود. این مراکز عموماً دارای تیم‌های پزشکی و متخصصانی هستند که تجربه و دانش بالایی در زمینه صرع دارند و با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته، می‌توانند به شیوه‌های مختلفی صرع را درمان کنند. این مراکز تخصصی با بودجه های کلان به تحقیقات و بررسی‌های علمی در زمینه صرع و پیدا کردن راهکارهای بهتر برای کنترل آن می‌پردازند. در این مراکز، متخصصان قادر خواهند بود تا با استفاده از تست‌های تخصصی، ناحیه فعالیت الکتریکی ناشی از صرع در مغز و عوامل بروز آن را شناسایی و روش درمانی مناسب را برای بیمار تجویز کنند و در صورت لزوم متخصصان جراحی صرع در این مراکز تخصصی قادر خواهند بود تا با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته جراحی، بیمار را تا حد زیادی درمان کنند.

خدمات ما اپی لپسی

بنیاد و مرکز بیماری‌های مغز و اعصاب بیمارستان Adolphe De Rothschild
پاریس – فرانسه

خدمات ما اپی لپسی

دپارتمان تخصصی مغز و اعصاب بیمارستان hôpitaux universitaires
مارسی – فرانسه

خدمات ما اپی لپسی

بنیاد و مرکز تخصصی تشخیص و درمان صرع La Liga Colombiana Contra la Epilepsia
دره کائوکا – کلمبیا

خدمات ما اپی لپسی

کلینیک فوق تخصصی بیماری های مغز و اعصاب Cleveland Clinic
میامی – آمریکا

خدمات ما اپی لپسی

مرکز تخصصی مغز و اعصاب UCL Queen Square Institute of Neurology
لندن – انگلستان

خدمات ما اپی لپسی

دپارتمان تخصصی جراحی مغز و اعصاب دانشکده پزشکی Rutgers
نیوجرسی – آمریکا

خدمات ما اپی لپسی

پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی و روش های درمانی

درمان صرع، بر مبنای تشخیص دقیق، تحلیل و درک علت و شدت تشنج ها و به دنبال آن انتخاب بهترین روش درمانی برای هر بیمار، بسیار حیاتی است.

در این راستا، استفاده از تجهیزات پیشرفته پزشکی، برای تشخیص دقیق تر و درمان بهتر صرع، بسیار مهم است. تجهیزات درمانی با تکنولوژی روز می توانند به پزشکان و بیماران کمک کنند تا عمق بیماری را بهتر درک کنند و بهترین شیوه درمان را انتخاب نمایند.

با استفاده از فناوری روز دنیا در زمینه درمان صرع، پزشکان این امکان را پیدا می کنند تا به صورت دقیق تر بخش هایی از مغز را که در تشنج دخیل هستند، تشخیص دهند و درمانی متناسب برای هر بیمار را با توجه به شرایط خاص وی تجویز کنند.

فناوری های پزشکی برای درمان صرع به سرعت در حال توسعه هستند. از جمله تجهیزات تحریک مغز که می توانند به کنترل تشنج کمک کنند یا نرم افزارهای پیشرفته ای که منجر به تشخیص دقیق کانون تشنج شده و گزینه های درمانی را شخصی سازی می کند. همچنین تکنولوژی های نوینی برای جراحی صرع ایجاد شده است که به جراحان این امکان را می دهد تا موثرتر و ایمن تر از جراحی های فعلی، بیمار را درمان کنند. این فناوری های جدید می توانند امید جدیدی را برای افراد مبتلا به صرع به ارمغان بیاورند و گزینه های درمانی بیشتری را در دسترس افراد مبتلا به صرع قرار دهند.

تیم اپی لپسی همواره تلاش دارد تا هماهنگ با پیشرفت این فناوری ها امکان استفاده از آن را برای بیماران صرع فراهم کنند.