حریم خصوصی اپی لپسی

حریم خصوصی

اپی لپسی به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و در قبال حفظ اطلاعات شخصی که از طریق وب‌سایت در اختیارش می گذارید متعهد است. این سیاست حریم خصوصی، حاکم بر شیوه جمع‌آوری، استفاده، حفظ و افشا اطلاعات به دست آمده از کاربران وب‌سایت اپی لپسی است و توضیح می‌دهد که چگونه اطلاعات در سایت جمع‌آوری و چگونه از آن‌ها استفاده می شود.

نوع اطلاعات کسب‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها

در اپی لپسی، دو نوع اطلاعات گردآوری می‌شود.

۱– اطلاعات شخصی که خود شما در اختیار اپی لپسی قرار می‌دهید

اپی لپسی از راه‌های مختلف اطلاعات شخصی کاربران را جمع‌آوری می‌کند؛ مثلاً هنگامی که در حال بازدید از اپی لپسی هستید؛ چنانچه تمایل به گرفتن اشتراک خبرنامه داشته باشید و یا چنانچه شما یک ایمیل یا نظر برای اپی لپسی ارسال کنید و یا زمانی که بخواهید از دیگر فعالیت‌ها، محصولات، خدمات و منابع اپی لپسی استفاده نمایید؛ ممکن است چند سؤال از قبیل نام یا آدرس ایمیل شما پرسیده شود. البته پاسخ دادن به این سؤال‌ها به جز در برخی موارد و برای استفاده از قابلیت موردنظر الزامی نیست و امکان بازدید از وب‌سایت به عنوان کاربر ناشناس نیز وجود دارد. در واقع اپی لپسی فقط زمانی این اطلاعات را کسب می‌کند که خود کاربر به‌صورت داوطلبانه به آن‌ها پاسخ دهد. کاربران می‌توانند همواره از پاسخ دادن به این سؤالات امتناع کنند ولی این امر مانع از دسترسی آن‌ها به قابلیت های وب‌سایت به طور کامل می‌شود. اپی لپسی از این اطلاعات برای بهبود سرویس‌دهی به شما، ارسال بروزرسانی ها و پاسخ به تقاضاهای شما استفاده می کند.

۲– اطلاعات غیرشخصی که به‌طور خودکار هنگام بازدید شما از وب‌سایت جمع‌آوری می شود

هنگامی که شما به اپی لپسی مراجعه می کنید؛ صفحاتی را مطالعه می کنید و یا اطلاعاتی را دانلود می نمایید؛ اپی لپسی به‌طور خودکار اطلاعاتی را در مورد بازدید شما جمع آوری می کند. این اطلاعات به هیچ وجه شامل اطلاعات شناسایی شما نیستند. اپی لپسی معمولاً جزئیاتی را در مورد بازدید شما، مثلاً دامنه اینترنتی، آدرس آی پی، نوع مرورگر، سیستم‌عاملی که برای دسترسی به اپی لپسی استفاده کرده‌اید، صفحاتی که مشاهده کرده‌اید و چنانچه از طریق لینک ارجاعی از دیگر وب‌سایت‌ها به اپی لپسی دسترسی پیدا کرده‌اید، آدرس آن وب‌سایت ها را جمع آوری و ذخیره می‌کند.

این اطلاعات به شمارش تعداد بازدیدکنندگان و نوع صفحات بازدید شده کمک می‌کند و در نتیجه اپی لپسی را به سمت ایجاد وب‌سایتی بهتر و کارآمدتر برای استفاده خود شما هدایت می‌کند.
هدف اپی لپسی از جمع‌آوری این اطلاعات بهبود کارایی و تجربه کاربری بهتر برای استفاده بهینه تر بازدیدکنندگان است. اپی لپسی با توجه به بازخوردهای بازدیدکنندگان به بهبود مطالب ، محصولات و خدمات خود می‌پردازد. از آدرس ایمیل شما برای پاسخ به سؤالات و درخواست‌های شما استفاده می‌ شود و چنانچه کاربر آدرس ایمیل خود را در لیست ایمیل‌های خبرنامه اپی لپسی ثبت کند؛ ایمیل‌هایی حاوی مطالب جدید، به‌روزرسانی‌ها، اخبار مربوط به محصولات، خدمات و اطلاعاتی مشابه را دریافت خواهد کرد. این امکان نیز فراهم شده است تا هر زمانی که کاربر تمایل داشته باشد؛ بتواند از گزینه غیرفعال کردن موجود در پایین همه ایمیل‌ها برای لغو اشتراکش استفاده نماید.

کوکی‌ها

اپی لپسی ممکن است جهت بهبود کارایی از کوکی‌ها برای نظارت بر فعالیت شما و دیگر کاربران در وب‌سایت استفاده کند. برای ذخیره اطلاعات، هرگاه که از وب‌سایت بازدید می‌کنید؛ اپی لپسی یک فایل کوچک روی هارددیسک شما می‌فرستد که کوکی نامیده می‌شود و روی مرورگر شما تنظیم می‌شود.
این کوکی‌ها، اجازه ذخیره‌سازی اطلاعات را برای اپی لپسی و افزایش کارایی وب‌سایت را برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد، به‌گونه‌ای که هرگاه با آن وارد وب‌سایت شدید؛ اپی لپسی شما را به خاطر می‌آورد. کوکی‌ها با یادآوری آدرس و اطلاعات شما، سرعت بارگزاری وب‌سایت را برای شما بالا می‌برند و همچنین نیازی به تایپ مجدد آن ندارید. لازم به ذکر است بدون این کوکی ها ممکن است بعضی از بخش های سایت به خوبی کار نکنند. استفاده و مشاهده این کوکی‌ها توسط دیگر وب‌سایت‌ها امکان‌پذیر نیست.
اپی لپسی از کوکی ها جهت ارتقا کیفیت وب‌سایت بهره می برد. چنانچه تمایل ندارید که اپی لپسی در زمان اتصال شما به وب‌سایت، از کوکی‌ها استفاده کند تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید، به‌گونه‌ای که مرورگر شما این کوکی‌ها را نپذیرد.

حفظ امنیت اطلاعات

ما با استفاده از روش های هوشمند و نوین از اطلاعات شما در برابر گم شدن، تغییر اطلاعات و سوءاستفاده از آن‌ها، محافظت می‌کنیم. به هرحال شما نیز باید محتاط باشید؛ هرچند اپی لپسی برای حفظ اطلاعات شخصی و حریم خصوصی شما تلاش می کند اما اپی لپسی نمی‌تواند ضمانت یا تعهدی در رابطه با امنیت هر نوع اطلاعاتی داشته باشد که به‌صورت آنلاین ارسال می‌کنید؛ اپی لپسی مسئولیتی در قبال سرقت، تخریب یا افشای این اطلاعات ندارد. اپی لپسی با گذشت زمان، از تکنولوژی‌های قوی‌تری برای حفظ امنیت اطلاعات شما استفاده می‌کند و این سیستم امنیتی را ارتقا می‌دهد.

لینک به وب‌سایت‌های دیگر

اپی لپسی لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر می‌دهد. چنانچه به آن وب‌سایت‌ها رفتید؛ باید از سیاست حریم خصوصی آن‌ها پیروی کنید. ممکن است شما تبلیغات یا محتواهایی را در اپی لپسی مشاهده کنید که به وب‌سایت‌ها و سرویس‌های شرکا، فروشنده‌ها، تبلیغ‌ دهندگان، اسپانسرها و صادرکنندگان مجوزهای اپی لپسی، لینک می شوند. اپی لپسی محتوا و لینک‌های روی این وب‌سایت‌ها را کنترل نمی‌کند و مسئول عملکرد آن‌ها نیست. همچنین، امکان تغییر مداوم این وب‌سایت‌ها و سرویس‌ها وجود دارد و آن‌ها دارای سیاست حفظ حریم خصوصی و خدمات‌دهی خاص خود به مشتری هستند. استفاده از وب‌سایت‌هایی که به اپی لپسی لینک شده‌اند؛ منوط به شرایط خود آن‌ها می‌باشد.

مسئولیت

اپی لپسی هیچ‌گونه ادعا، قول و یا تضمینی درباره میزان دقت، کامل بودن و کفایت محتوا را نمی‌دهد و در صورت مشاهده نقص و یا حذفیات در مطالب، مسئولیتی بر عهده اپی لپسی نیست.
تغییرات سیاست حریم خصوصی
اپی لپسی ممکن است؛ بعضی از این سیاست ها را تغییر دهد که این تغییرات را در همین صفحه مشاهده خواهید کرد. تداوم استفاده شما از اپی لپسی پس از هر تغییر و اصلاحیه‌ای به معنای موافقت شما با سیاست جدید تلقی می‌گردد.

در صورتی که هرگونه سؤالی در مورد این سیاست حریم خصوصی، عملکرد وب‌سایت و یا تمایل به ارتباط با اپی لپسی را دارید؛ می توانید از بخش تماس با اپی لپسی اقدام کنید.