اعزام بیمار به خارج اپی لپسی

درمان صرع در هر نقطه از جهان

اعزام بیمار به خارج از کشور

درمان بیماری صرع در خارج از کشور، می‌تواند راهی برای بهبود وضعیت بیمار در شرایط حساس باشد. این فرصت، نه تنها به بیمار کمک می‌کند تا از روش های درمانی پیشرفته‌تر برخوردار شود، بلکه امکان دسترسی به تیم‌های پزشکی بین المللی با تجارب مختلف و بهره مندی از تجهیزات پزشکی پیشرفته‌تر را نیز برای ادامه درمان وی فراهم می‌آورد.

هماهنگی و همراهی در تمام مراحل درمان در خارج

اعزام بیمار به خارج از کشور، اگر با موافقت و تشخیص دقیق پزشک معالج و همچنین تمایل بیمار صورت گیرد، می‌تواند تا حد زیادی منجر به بهبود وضعیت بیمار شود. اصلی‌ترین دلیل برای اعزام بیمار به خارج از کشور، دسترسی به روش های درمانی جدیدتر و تجهیزات مدرن تر است. در برخی از کشورها، ممکن است تجهیزات پزشکی با فناوری های پیشرفته و همچنین تیم‌های پزشکی مجرب تری برای درمان های پیچیده صرع وجود داشته باشد. این موارد می‌توانند به افزایش احتمال درمان موفقیت آمیز بیماری کمک کند و باعث کاهش قابل توجه حملات تشنجی بیمار در آینده شوند.
در کنار دسترسی به درمان‌های پیشرفته‌تر، درمان بیمار در خارج از کشور می‌تواند فرصتی برای آشنایی با کشورهای دیگر و افزایش سطح تجربه و دانش وی درباره مسائل مختلف پیرامون نوع صرع خود باشد و از سوی دیگر باعث افزایش روحیه و اعتماد به نفس فرد شود.
برای اعزام بیمار مبتلا به صرع به خارج، باید به نکات مهمی نیز توجه کرد. این نکات شامل جواز سفر، ویزا، هزینه‌های سفر، اقامت و درمان فرد است. باید این نکته را در نظر داشت که هزینه درمان در کشورهای دیگر ممکن است بسیار بالا باشد و در صورتی که فرد پوشش بیمه‌ای ندارد، ممکن است مجبور شود هزینه‌های درمان را به طور کامل بر اساس ارز کشور مورد نظر پرداخت کند. لازم به ذکر است که در برخی از کشورها، ارائه خدمات سلامتی به اتباع کشورهای دیگر ممکن است با مشکلاتی همراه باشد و به همین دلیل، انتخاب کشور و مرکز درمانی مناسب بر اساس نوع بیماری بسیار حائز اهمیت است. در نهایت، باید بدانید که بیماری صرع یک بیماری جدی است و قبل از تصمیم‌گیری برای اعزام بیمار به خارج از کشور، باید حتما با یک تیم پزشکی متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت داشته باشید.

همکاری با پیشرفته ترین مراکز صرع جهان

اعزام بیمار به خارج از کشور و گرفتن ویزای پزشکی یک فرآیند پیچیده و تخصصی است که نیاز به برنامه ریزی و هماهنگی دقیق و تبحر بالای تیم پزشکی دارد. تیم اپی لپسی در این فرآیند به شما کمک می کند تا همه مراحل را به درستی انجام دهید و مطمئن شوید که بیمار شما در بهترین شرایط ممکن درمان خواهد شد. ما در صورت تشخیص و ضرورت جهت اعزام بیماران مبتلا به صرع به خارج از کشور خدمات زیر را ارائه خواهیم داد:

  • ارزیابی پزشکی: ما پرونده پزشکی بیمار را ارزیابی می کنیم و بهترین گزینه های درمانی در خارج از کشور را معرفی خواهیم کرد.
  • رزرو خدمات درمانی: تیم اپی لپسی با بیمارستان ها و پزشکان متخصص صرع در سراسر جهان همکاری می کند تا بتواند بهترین تیم پزشکی و خدمات درمانی را برای بیمار هماهنگ نماید.
  • هماهنگی سفر: اپی لپسی سفر بیمار شما را از ابتدا تا انتها هماهنگ می کند، از جمله رزرو بلیط هواپیما، هتل و سایر خدمات ضروری جهت درمان.
  • ترجمه مدارک پزشکی: ما مدارک پزشکی بیمار شما را به زبان کشور مقصد به صورت تخصصی ترجمه می کنیم تا مطمئن شوید که بیمار به بهترین مراقبت ها و خدمات دسترسی خواهد داشت.
  • پشتیبانی بیمار و خانواده: ما در تمام طول سفر درمانی در کنار بیمار شما هستیم و از او و خانواده اش در تمامی مراحل درمان حمایت خواهیم کرد.

اپی لپسی با شبکه گسترده ای از بیمارستان ها، مراکز درمانی و پزشکان در سراسر جهان همکاری می کند تا حرفه ای ترین خدمات درمانی را برای بیمار فراهم کند. ما همکاران متخصص و معتمد بسیاری در سراسر جهان داریم تا پرونده بیمار را به صورت تخصصی و ویژه پیگیری و وی را در طول درمان همراهی کنند.

اعزام بیمار به خارج اپی لپسی

مرکز بیماری‌های مغزی بنیاد Adolphe De Rothschild در پاریس – فرانسه

اعزام بیمار به خارج اپی لپسی

دپارتمان تخصصی مغز و اعصاب بیمارستان hôpitaux universitaires در مارسی – فرانسه

اعزام بیمار به خارج اپی لپسی

مرکز تخصصی درمان صرع contra la epilepsia در دره کائوکا – کلمبیا

اعزام بیمار به خارج اپی لپسی

کلینیک فوق تخصصی بیماری های مغز و اعصاب Cleveland Clinic در میامی – آمریکا

اعزام بیمار به خارج اپی لپسی

مرکز تخصصی مغز و اعصاب UCL Queen Square Institute of Neurology در لندن – انگلستان

اعزام بیمار به خارج اپی لپسی

دپارتمان تخصصی جراحی مغز و اعصاب دانشکده پزشکی Rutgers در نیوجرسی – آمریکا